top of page

Video AI

Tworzymy video za pomocą AI

Za pośrednictwem naszego studia AIOcodes masz możliwość wyprodukowania spotu reklamowego czy jakiegokolwiek innego video na potrzeby kampanii reklamowej przy użyciu AI. 

Co to jest Video AI? 

Wideo wygenerowane przez sztuczną inteligencję (AI) za pomocą tekstu to proces, w którym algorytmy AI tworzą wizualne treści wideo na podstawie wprowadzonych opisów tekstowych (promptów). Taka technologia wykorzystuje zaawansowane modele uczenia maszynowego i sieci neuronowe do interpretacji tekstu i przekształcania go w sekwencje obrazów lub animacje, które razem tworzą spójne wideo. Proces ten otwiera nowe możliwości dla twórców treści, umożliwiając generowanie złożonych wizualizacji bez konieczności ręcznego tworzenia każdego elementu wideo.

Produkcja filmowa

Generowanie ujęć za pomocą dokładnych promtów, zamiast normalnego planu filmowego. To całkowicie zmienia proces produkcji video, pomijając praktycznie cały etap zdjęciowy, całość dzieje się od początku do końca na etapie postprodukcji. Proces ten jest bardzo podobny do procesu produkcji animacji.

Produkcja audio

Dzięki narzędziom AI do syntezowania mowy, możemy tworzyć naturalnie brzmiące głosy w różnych językach. Umożliwia ono klonowanie głosu, zmianę głosu oraz automatyczne dubbingowanie treści.

Lektor PL
Lektor ANG
Lektor FR
Image by Tom Pottiger

Produkcja foto

Stworzymy dla Ciebie kompleksową sesję zdjęciową bez fotografa, studia ani modela, tylko za pomocą narzędzi Ai. 

Jak wygląda proces tworzenia video za pomocą AI
z naszym studiem?

1. Scenariusz i Storyboard

  • Pisanie Scenariusza: Opracuj scenariusz do video w konsultacji z nami, aby wiedzieć jakie są przeszkody w tworzeniu za pomocą narzędzi ai, a co może wyjść lepiej. Dzięki temu już na etapie pisania scenariusza wszystko zaplanujemy tak, aby stworzyć maksymalnie jakościowe wideo.

2. Wygenerowanie audio

  • Wygenerowanie muzyki za pomocą narzędzi ai + wygenerowanie lektora lub głosu dla naszego aktora, którego później stworzymy. 

3. Generowanie i animacja obrazów

  • Za pomocą zestawu narzędzi do grafiki, generujemy obrazy według scenariusza, które akceptujemy, zaczynając od lokacji, postaci, czy innych elementów. Następnie animujemy je korzystając również z narzędzi AI, wspierając sie również tradycyjnymi programami do animacji. Jeśli nasza wygenerowana postać ma kwestie dialogowe dodajemy lipsync, aby było widać że postać wypowiada wcześniej wygenerowane przez syntezator słowa.

4. Montaż i kolorkorekcja

  • Montaż zaanimowanych ujęć z dźwiękiem

  • finalny online i kolorkorekcją

5. Finalizacja i Publikacja

  • Dokonanie Ostatecznych.

  • Przeformatowania  i finalne exporty

bottom of page